راویس

کودهای مایع کشاورزی شرکت راویس(قیمت و خرید)

معرفی کودهای مایع کشاورزی شرکت راویس به همراه قیمت و خرید کود مایع در این مقاله توضیح داده می شود. گروه کشاورزی راویس، یکی از مراجع ارائه دهنده انواع کودهای مایع کشاورزی، در سال ۱۳۹۸ در تهران تاسیس گردید. رسالت این گروه تولید کودهای مایع کشاورزی با کیفیتی مناسب برای ارتقا کیفیت و کمیت محصولات کشاورزی، باغی و گلخانه است. ماموریت راویس حمایت از زمین و افزایش بهبود کیفیت زندگی از طریق ارائه محصولی باکیفیت و منحصربفرد با تکیه بر کارشناسان خبره و متعهد و وجود مشتریان وفادار می باشد. در همین راستا با اخذ نمایندگی از شرکت فیتوسنسfitosens اسپانیا و همچنین استفاده از تجربه های پیشین در تولید با تکیه بر تولیدات داخلی قراردادهای انحصاری برای تولید و عرضه محصول درجه یک در تلاش هستیم. در ادامه کودهای مایع کشاورزی نو ترکیب شرکت راویش معرفی می شود.

غرقه نارنج اسپادانا در باسلام

 

آزمایش اثرگذاری کودهای مایع کشاورزی راویس

میزان اثرگذاری و اثربخشی کودهای مایع کشاورزی راویس (کودهای اورگاسنس، آلگا-ماچو، pk-zn و پاور پی کی) توسط کارشناسان نارنج اسپادانا مورد آزمایش قرار گرفت. محل اجرای این طرح پایلوت گلخانه ی شاخه بریده گل رز واقع در نجف آباد اصفهان و گلخانه فلفل دلمه ای صادراتی در شهرکرد است. در بالا و زیر فیلم های میزان اثر گذاری این کودهای نمایش داده شده است. از شما دعوت میکنم تا انتها و به دقت این ویدئوها را مشاهده کنید و با اثرات شگفت انگیز کودهای اورگاسنس، آلگا-ماچو، pk-zn و پاور پی کی آشنا شوید.

انواع کودهای مایع شرکت راویس

شرکت راویس در دسته های مختلف شروع به تولید انواع کودهای مایع کشاورزی کرده است. هر دسته از این کودهای مایع کارکرد ویژه ای برای محصولات کشاورزی دارد. برخی از این کودها حاوی هیومیک اسید است که برای اصلاح خواص فیزیکی و شیمیایی خاک مناسب. دسته ای دیگر از این کود های مایع کشاورزی دارای عناصر غذایی پرمصرف و کم مصرف مورد نیاز گیاهان است. دسته های دیگر این محصولات مرتبط با افزایش مقاومت است و دارای اسید آمینه و جلبک دریایی است. دسته راکویت محصولات کشاورزی راویس هم مربوط به انواع کودهای پودری npk است. همچنین دسته ای دیگر محصولات کودهای ریجنسول است که تأثیرات شگرفی دارند. در ادامه هر یک از دسته های کودهای مایع و پودری کشاورزی معرفی و توضیحات لازم ارائه می شود.

کود های حاوی اسید هیومیک

این محصولات حاوی اسیدهای آلی و همچنین عناصر تغذیه ای است که از استخراج منابع گیاهی و لئوناردیت استحصال شذده است. کودهای حاوی هیومیک اسید سبب اصلاح خواص فیزیک و شیمیایی خاک و بهبود رشد و توسعه ریشه گیاهان می شوند. در نتیجه مهمترین عناصر غذایی مورد نیاز گیاه به شکل قابل جذب تبدیل شده و سریعا از طریق رشه ها به اندام های هدف منتقل خواهند شد. قارچ ها و میکرو ارگانیسم های مفید خاک فعال تر شده و در باز چرخ عناصر غذایی و بالا رفتن میزان عناصر قابل دسترس ریشه گیاه مؤثر می باشند. کود های حاوی هیومیک اسید بصورت استفاده مستقیم در خاک و سیستم آب کشت و به همراه آّ ابیاری قابل استفاده هستند. در ادامه تعداد ای کودهای اسید هیومیک مایع نمایش داده می شود:

کود ارگاسنس

کود ارگاسنس

کود مایع ارگاسنس عصاره طبیعی فرآوری شده از بقایای لیگنینی گیاهی است که حاوی اسیدهای آلی و قندی های آلی، آنزیم ها و سایر محرک های رشدی گیاه است. استفاده از این محصول علاوه بر فعال کردن متابولیسم پایه های طبیعی گیاه سبب بهبود و احیای فرآیندهای فیزیولوژیکی گیاه افزایش مقاومت به انواع تنش های زیستی و غیر زیستی و آزادسازی عناصر غذایی خاک می باشد که همگی در افزایش میزان تولید محصول مناسب است.

 

اسید هیومیک اسپانیایی

اسید هیومیک مایع اسپانیایی (نونامیک هیومین)

نونامیک هیومین (اسید هیومیک مایع اسپانیایی) اصلاح کننده خاک حاوی 14 درصد هیومات پتاسیم است که از منابع بسیار با کیفیت و خاص لئوناردیت به دست آمده است. این محصول برای اصلاح خاک های فقیر از نظر مواد آلی و بهبود حاصلخیزی توصیه می گردد. از این کود می توان برای کلیه محصولات کشاورزی در شرایط کم آبی، شوری و همچنین پایین بودن مواد آلی خاک استفاده کرد. نونامیک هیومین کارایی سایر کودها را افزایش داده و به مرور سبب حاصلخیزی بهتر و بیشتر خاک در نهایت افزایش رشد و عملکرد محصول می گردد. این کود عالی جمعیت ارگانیسم ها مفید خاک را نیز افزایش داده و در باز چرخ سریع عناصر غذایی خاک مؤثر است. همچنین بهبود ساختار فیزیکی خاک شده و آن را در مقابل عوامل محیطی همچون شسته شدن و فرسایش و سفت شدن محافظت می کند.

کودهای حاوی اسید های آمینه و جلبک دریایی

کودهای حاوی جلبک دریایی و اسیدهای آمینه یکی از بهترین محصولات کودی برای تحریک رشد گیاه و همچنین افزایش مقاومت گیاهان به انواع تنش های محیطی (شوری، سرمازدگی، گرما، کم آبی و سمیت ناشی از کاربرد سم) است. در این محصولات از عصاره جلبک های دریایی و همچنین اسید های آمینه آزاد به همراه سایر مواد فعال با قدرت جذب بسیار سریع توسط گیاهان استفاده شده است. این محصولات در واقع منبعی پایدار و تجدیدپذیر هستندکه از عصاره جلبک دریایی دریایی اسکوفیلوم نودوسوم مناطق سردسیر استخراج شده و یا از تخمیر آنزیمی بافت های گیاهی بدست آمده اند. حاوی مقادیر متنابهی از عناصر پرمصرف نیتروژن، فسفر، پتاسیم و عناصر کم مصرف و اسید جیبرلیک و اسیدهای آمینه است. همچنین حاوی فعال کننده های رشدی گیاهان ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون های طبیعی گیاهی (اکسین، سیتوکنین و جبرلین) است که در تحریک رشد رویشی و زایشی و همچنین تولید گل و میوه و رفع عوارض حاصل از تنش های محیطی مانند سرمازدگی، شوری، خشکی، یخ زدگی و… مؤثر است. یکی از این کودهای مایع جلبک دریایی آلگا ماچو است که در زیر توضیح داده می شود.

کود آگا ماچو

کود مایع جلبک دریایی آلگا ماچو

کود مایع جلبک دریایی نونامیک آلگا ماچو یک محرک رشد بسیار قوی است که از عصاره جلبک دریایی اسکوفیلوم نودسوم مناطق سردسیر استخراج شده و حاوی مقادیر متنابهی از عناصر پرمصرف نیتروژن، فسفر، پتاسیم و عناصر کم مصرف و اسید جیبرلیک و اسیدهای آمینه است. همچنین حاوی مقادیر زیادی از محرک های رشد گیاهان مانند ویتامین ها، آنزیم ها و هورمون های طبیعی گیاهی اکسین سیتوکنین و جبرلین است که در نتیجه تحرک رشد رویشی و زایشی گیاهان و همچنین تولید گل و میوه و رفع عوارض حاصل از تنش های محیطی مانند سامازدگی شوری خشکی یخ زدگی و غیره مؤثر است. استفاده از این کود سبب افزایش راندمان گیاه در جذب و انتقال عناصر غذایی و در نهایت تولید بیشتر و با کیفیت تر محصول خواهد شد.

کودهای مقاوم محصولات کود / سم

محصولات مقاوم کننده گیاهان حاوی مقادیر بالایی از عناصر فسفر و پتاسیم است. این کودها عمدتا فسفر بصورت یون فسفیت است. این ترکیبات مقاومت درونی گیاه را با بالا بردن میزان الکسین و فیتوالکسین افزایش داده و یاعث کاهش خسارت ناشی از بیماری های قارچی و باکتریایی در محصولات زراعی و باغات می گردد. مهمترین بیماری هایی که می توان توسط این گروه از محصولات پیشگیری نمود شامل فیتیوم، فایتوفترا، ورتسلیوم، پرنوسپورا، برمیا و اروینیا است. گروه محصولات مقاوم کننده گیاهان بصورت خاکی و برگ پاشی قابل استفاده است. در قسمت پایین برخی از این محصولات نمایش داده می شود.

کود فسفیت پتاسیم

کود مایع نونامیک فسفیت پتاسیم

کود مایع نونامیک فسفیت یک کود مایع حاوی فسفیت پتاسیم + مس است که برای تغذیه گیاه و همچنین افزایش مقاومت درونی آن به بیماری های گیاهی توصیه می گردد. یون فسفات باعث افزایش میزان تولید الکسین و فیتوالکسین در سلولهای گیاهی شده و در نتیجه باعث کنترل و کاهش خسارت های ناشی از بیماری های قارچی و باکتریایی فیتوفترا و فتیوم آنتراکنوز سفیدک ها و  غیره می گردد. عنصر مس همچنین در چرخه فتوسنتز ثبیت نیتروژن سنتز پروتئین و رفع علائم سایر عوارض فیزیولوژیکی ناشی از کمبود آن نقش دارد. در نتیجه استفاده از این محصول میزان مصرف سموم قارچ کش کاهش یافته و محصول محصول سالم تری تولید خواهد شد.

 

خرید کود سیلیکات پتاسیم مایع

 

کود نونامیک سیلیکون (سیلیکات پتاسیم مایع)

نونامیک سیلیکون یک محلول با ویسکوزیته بالا حاوی عناصر پتاسیم و سیلیسوم است که نقش حیاتی در تغذبه و متابولیسم همچنین مقاومت در برابر حمله آفات و بیماری های گیاهی دارد. پتاسیم یک عنصر ضروری در فعالیت های گیاهی است که نقش های متعددی مانند انتقال آب و مواد غذایی و مقاومت گیاه دارد. سیلیسوم در مقاومت درونی گیاه و انواع تنش های حیاتی و غیرحیاتی به ویژه مقاومت بافت های گیاه به خسارات ناشی از جویده شدن توسط آفات جونده و آفات جونده و آفات مکنده ها و همچنین پیشگیری از ورس محصولات است.

 

کود پاور پی کا

کود مایع نونامیک پاور پی کا

کود مایع نونامیک پاور پی کا کود تغذیه ای حاوی عناصر فسفر پتاسیم است که برای تغذیه و رفع علائم کمبود و افزایش مقاومت گیاه در برابر قارچ ها و بیماری های گیاهی متحرک بوده و در قسمت های صدمه دیده ناشی از عوامل بیماری زا تجمع می یابد. این محصول اسیدیته کاملا خنثی دارد در نتیجه به سرعت از طریق برگ گیاهان جذب شده و کمتر در معرض آب شویی و سطح برگ قرار می گیرد. همچنین این کود حاوی اسید های آمینه اسیدهای آلی و مواد آلی است که در بهبود تمام فرایند های رشد و نمو گیاهان و مقاومت به تنش های محیطی نظیر سرمازدگی کم آبی خشکی و شوری مؤثر است. نونامیک پاور پی کا باعث افزایش قدرت فتوسنتز گیاه و همچنین اکسین در گیاه شده و مقاومت طبیعی و درونی گیاه را به انواع بیماری های گیاهی نیز افزایش خواهد داد. استفاده از این محصول به صورت کاملا طبیعی سبب افزایش مقاومت درونی و پیشگیری از خسارت های ناشی از بیماری های گیاهی می گردد.

 

 

 

کود مایع کلبرون

کود نونامیک کلبرون

کود مایع نونامیک کلبرون کود تغذیه ایی برای رفع علائم و عوارض کمبود عناصر نیتروژن، کلسیم، بر و اسید آمینه آزاد نونامیک کلبرون کود حای عناصر نیتروژن، کلسیم و بر است. این محصول از حداکثر جذب و انتقال در گیاه بهرمند است که سریعا سبب رفع علائم کمبود در گیاه خواهد شد. اسیدهای آمینه باعث افزایش فوری جذب در گیاه می شوند و همچنین مقاومت گیاه را به انواع تنش های محیطی افزایش می دهند. این محصول بصورت محلول پاشی روی شاخ و برگ و استفاده مستقیم در خاک قابل استفاده است.

 

کود پی کا زد ان

کود مایع pk-zn

کود مایع  pk – zn (پی کا – زد ان) حاوی عناصر فسفر، پتاسیم و روی است. این کود مایع برای اصلاح و رفع علائم کمبود عناصر فسفر، پتاسیم و روی است. فسفر یک عنصر حیاتی پر مصرف است که در فعالیت های مهمی مانند فتوسنتز، تولید ATP و تقویت سیستم ایمنی گیاه نقش دارد. از آنجایی که فسفر می تواند در خاک به صورت محلول پاش روی برگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. روی نیز یک عنصر کلیدی کم مصرف برای فعالیت های آنزیم های گیاهی و تولید هورمون ها است. ترکیب روی، فسفر و پتاسیم به تسریع در رشد و تولید بیشتر محصول و همچنین افزایش مقاومت گیاه کمک می کند.

کود مایع کلات روی

کود مایع کلات روی

کود مایع محلول روی 10 درصد سوسپانسیون کلات شده با اسیدهای آلی است. نونامیک روی 10 درصد یک محلول غلیظ از کود روی کلات شده با اسیدهای آلی کربوکسیلیک اسید است. این اسید آلی برای رفع علائم کمبود عنصر روی، همچنین تحریک رشد و نمو گیاه در کلیه محصولات کشاورزی توصیه می شود. روی یک عنصر ضروری است که در کلیه فرآیندهای گیاهی نقش مؤثری دارد. کمبود آن یکی از مهمترین عوامل کاهش رشد و عملکرد در کلیه محصولات کشاورزی، به ویژه در غلات پنبه و مرکبات، است. عنصر روی باعث افزایش تولید هورمون های اکسین اسیتوکینین شده و قدرت نقل و انتقال مواد عالی و قندی را به بافت های ذخیر ای افزایش می دهد. رشد و نمو و میزان تولید محصول در نتیجه کمبود این عنصر به شدت کم شده و در نتیجه باعث کاهش کیفیت و بازارپسندی محصول خواهد شد.

کود میکرو ال

کود نونامیک میکرو ال (کود میکرو مایع)

کود مایع نونامیک میکرو ال از شرکت راویس حاوی کلیه عناصر ریز مغذی آهن، روی، منگنز، مس و مولیبدن به شکل کلات شده با EDTA و همچنین اسیدهای آمینه آزاد است. ترکیب یکنواخت و متعادل از کلیه عناصر ریز مغذی باعث رفع سریع علائم کمبود عناصر کم مصرف و همچنین رشد گیاه است. این کود سرعت و جذب بالایی از طریق برگ گیاه دارد و سریعا به بافت ها منتقل می شود. این ویژگی کود میکرو معدنی مایع (میکرو ال) باعث رفع علائم کمبود و همچنین زردی ناشی ار فقر عناصر غذایی کم مصرف می گردد. نونامیک میکرو ال در تمامی مراحل رشد گیاه بصورت محلول پاشی روی شاخ و برگ و همچنین استفاده مستقیم در سیستم آبیاری به صورت خاکی قابل استفاده است. استفاده مناسب و به موقع از کود میکرو مایع به بهبود کیفیت محصولات شما کمک زیادی می کند.

کود پتاس بالا کالیوم

معرفی کود پتاس بالا نونامیک کالیوم

کود مایع پتاس بالا نونامیک کالیوم یک کود حاوی 60 درصد پتاسیم به صورت کلات پلی کربوکسیلیک اسید و همراه اسیدهای آلی است که به سرعت از طریق برگ و بافت های گیاهی جذب می گردد. این محصول اسیدیته کاملا دارد که در نتیجه جذب بیشتری از طریق برگ های گیاه دارد و کمتر در معرض آبشویی برگ قرار خواهد گرفت. نقش پتاسیم کلیدی در رشد و فعالیت فیزیولوژیک گیاه و بقای محصول دارد. کمبود پتاسیم باعث باعث کاهش مقاومت گیاه بر تنش های طبیعی مانند خشکی، شوری، سرما و گرما می گردد. همچنین مقاومت گیاه به تنش های ناشی از حمله آفات بیماری ها و نماتدها را کاهش می دهد.

 

محصولات ریجنسول

گروه محصولات رجینسول حاوی ترکیبات آلی و غیر شیمیایی هستند که به عنوان مویان و برای افزون به سموم کشاورزی و اصلاح اسیدیته آب آبیاری و همچنین رفع سختی آب و باز کردن قطره چکان های آبیاریاستفاده می شوند. رجینسول ادجوونت مویان آنتونی است که سبب ارتقا جذب سموم و کودهای کشاورزی از طریق برگ ها خواهد شد و از هدر رفت سموم در نتیجه آبشویی پیشگیری می کند. رجینسول رگیولاتور باعث تنظیم اسیدیته آب محلول پاشی شده و با پایین آوردن اسیدیته آب در بهبود جذاب مواد غذایی از طریق برگ ها موثر است. رجینسول کورکشن حاوی اسیدهای مؤثر آلی وگیاهی است که سبب کاهش سریع اسیدتیه محیط ریزوسفر ریشه و بهبود جذب عناصر غذایی از خاک خواهد شد.

ادجوونت

کود رجینسول ادجوانت

رجینسول ادجوانت صابون محلول پاشی است که برای تسهیل در پخشیدگی و بهبود جذب و انتقال سموم محلول در آب سپرده می شود. این محصول باعث افزایش پوشش و انتقال کود حشره کش علف کش و قارچ کش ها حتی در آب سرد می گردد و عاری از هر گونه سمیت برای انسان و گیاه است. چنانچه با توصیه ذیل مصرف گردد تا 50 درصد کارایی مصرف سم را نیز کاهش خواهد داد. استفاده از این محصول برای ترکیب با سموم در باغات گیاهی زراعی و گلخانه ها توصیه می گردد.

کود کورکشن رجینسول کورکشن (کورکتور)

کود مایع کشاورزی رجینسول کورکشن یک ترکیب اسیدی بر پایه مولکول های آلی است که بر اساس اصلاح سختی آب و خاک و رفع رسوبات در سیستم آبیاری و سختی خاک توصیه می گردد. بنیان های آلی این محصول دارای خاصیت کلات کنندگی بر روی عناصر است که جذب و انتقال سریع آنها درون گیاه کمک می کند. این محصول از تخمیر اندام های گیاهی بدست آمده و در نتیجه حاوی مواد آلی، عناصر غذایی و سایر موادی است که به رشد و فعالیت بیشتر گیاه نیز کمک خواهد کرد. در نتیجه استفاده از آن بنیان های مستحکم بین فسفات و کربنات و عناصر غذایی در خاک و آب شکسته شده و مواد غذایی مورد نیاز گیاه به صورت قابل جذب تبدیل خواهد شد.

کود رگولاتور

رجینسول ریگولاتور

کود مایع کشاورزی رجیسنول ریگولاتور محصول اختصاصی برای اصلاح خاک اسیدیته و رفع سختی آب و خاک است. این ترکیب بدون هیچ گونه عوارض سوء اسیدیته محصول محلول نهایی به دامنه مطلوب کاهش می یابد که کمک زیادی به جذب انتقال بیشتر مواد در درون گیاهان به ویژه برای علف کش ها می گردد. بهتر است برای اختلالات با کودها پس از استفاده کردن از کود مخزن محلول پاشی و برای سایر ترکیبات نظیر سموم قارچ کش، حشره کش و علف کش قبل از سموم به مخزن اضافه شود. 250 تا 300 میلی لیتر از محصول رجینسول در هزار لیتر آب می تواند یک واحد اسیدیته محلول نهایی را کاهش دهد.

کودهای مایع کشاورزی تغذیه ای

این کودهای مایع کشاورزی حاوی ترکیبی از چند عنصر غذایی مورد نیاز گیاه است که برای پیشگیری و رفع علائم کمبود و همچنین تحریک وتوسعه رشد گیاه مورد استفاده است. در برخی از این کودهای مایع برای بهبود جذب از طریق برگ و ریشه عوامل و ترکیبات دیگری شامل اسیدهای آمینه آزاد، آنزیم ها، ویتامین ها، پلی ساکارید، تنظیم کننده های رشد گیاهان، (اکسین، سیتوکنین، جیبرلین) استرویید و اسیدهای آلی استفاده شده است. کلیه عناصر کم مصرف به صورت کلات پایدار EDTA است. این گروه از محصولات عمدتا به صورت محلول پاشی روی شاخ و برگ گیاه استفاده می شود. همچنین می توان از آنها در سیستم آب کشت (هیدروپونیک) نیز استفاده کرد.

کود متال

کود مایع نانومیک متال

عناصر فلزی کمپلکس با اسیدهای آلی نونامیک متال یک کود با عناصر فلزی مورد نیاز گیاهان شامل آهن، روی و منگنز به صورت کمپلکس با کربوکسیلیک اسید است. برای بهبود و جذب و انتقال در داخل گیاهان با محرک های رشد اسیدهای آلی و کلات کننده ها کمپلکس شده است. عناصر فلزی در فعالیت های حیاتی متعددی نظیر فتوسنتز، تنفس و انتقال مواد آلی گیاهی نقش دارند.

 

کود مس مایع

کود مایع نانومیک کوپر (مس) یک کود اختصاصی

کود مایع کشاورزی نانومیک کوپر یک کود اختصاصی و تغذیه ای برای تأمین مس مورد نیاز گیاهان است. مس یک عنصر ضروری برای تولید رنگدانه، سنتز پروتئین و تنفس گیاه است. مس میزان فنول و الکسین را در گیاه افزایش داده و به مقاومت درونی گیاه نسبت به بیماری ها و به ویژه باکتری ها کمک می کند. نونامیک کوپر با اسیدهای آلی کمپلکس شده است که به جذب و انتقال سریع تر مس در درون گیاه کمک می کند.

 

کود فروت ست استیم

کود فروت ست استیم

کود مایع کشاورزی تکنیفول استیم حاوی عناصر ضروری مورد نیاز گیاه جهت تولید گل و رشد زایشی است. این محصول برای تمام دوره رشد گیاه جهت تأمین عناصر مزبور و تغذیه عمومی گیاه توصیه می شود. عناصر فلزی فلزی آن به صورت کمپلکس با اسیدهای آلی است که به جذب بهتر از طریق برگ و ریشه ها کمک می کند. تکنیفول استیم قبل از شروع گلدهی برای افزایش تولید گل و میوه و همچنین پس از برداشت محصول برای تقویت جوانه های زایشی سال بعد توصیه می شود. تکنیفول استیم در تحریک رشد گیاه و تولید هورمون های رشدی گیاه به ویژه در زمان توقف هورمون های رشدی گیاه به ویژ] در زمان توقف رشد گیاه در صورت مواجه شدن با تنش های محیطی مؤثر است.

 

کود آهن راویسکود آهن فروسنس

کود آهن فروسنس حاوی 6 درصد آهن FE-EDDHA و 8/ 4 درصد ایزومرارتو-ارتو است این کود بسیار مناسب برای اصلاح و رفع علائم کمبود آهن مورد نیاز گیاهان در خاک های با اسیدیته بالای 8/5 است کود آهن فروسنس در تمام مراحل رشدی گیاه و بخصوص قبل از شروع علائم کمبود آهن بصورت خاکی قابل استفاده است. از این محصول می توان برای رفع سریع و همچنین عوارض طولانی مدت کمبود عنصر آهن استفاده نمود.

نمایندگی فروش کودهای مایع کشاورزی راویش

برای خرید و استعلام قیمت انواع کودها مایع کشاورزی راویس می توانید با داروخانه کشاورزی نارنج اسپادانا  واقع در شهر اصفهان تماس بگیرید. نارنج اسپادانا امکان ارسال محصولات را  در کوتاهترین زمان به سایر نقاط کشور را دارد. همچنین قبل از خرید هر محصولی می توانید از مشاوره های تخصصی کارشناسان نارنج اسپادانا بهره ببرید. برای تماس با کارشناسان نارنج اسپادانا با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس برای خرید و مشاوره
زمینه های خرید و مشاورهنام کارشناسزمان تماسشماره تماس
امور باغی و گیاهان آپارتمانیآقای مهندس امیریاز ساعات 8:30 تا 19:30 به غیر از روزهای تعطیل09133752734
امور گلخانه ای و باغیخانم مهندس چهارباغیشنبه تا دوشنبه از ساعت 9 تا 13:3009134925241
امور باغی، زراعی و آزمایشگاه خاک و آبآقای مهندس کلیچاز ساعت 17 تا 20 به غیر از روزهای تعطیل09111298979
4 پاسخها

تعقیب

  1. […] ها و همچنین پیشگیری از ورس محصولات است. این کود توسط شرکت راویس ارائه می شود. مصرف کود سیلیکات پتاسیم مایع می تواند […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.