مشاوره باغبانی

خدمات مشاوره تلفنی باغبانی+ معرفی بهترین مشاوره آنلاین باغداری

امروزه شرکت های مختلفی خدمات مشاوره تلفنی باغبانی ارائه می دهند. اما خیلی از افراد هنوز با نوع خدمات آن ها آشنا نیستند. حتی برخی از افراد نمی دانند که می توانند بسیاری از مشکلات خود را در مورد کشت و پرورش گیاهان با استفاده از یک مشاوره آنلاین باغبانی و باغداری حل کنند. تیم کلینیک گل و گیاه جوانه بان در این نوشته قصد دارد علاوه بر معرفی کلیه خدمات یک مشاوره تفلنی باغداری، یکی از بهترین این مراکز را در در اصفهان، مشهد، تهران و کرج نیز به شما معرفی کند:

 

مزایای استفاده از خدمات مشاوره تلفنی باغبانی و باغداری

در حال حاضر کمتر کسی پیدا می شود که مشغول پرورش گل ها و گیاهان آپارتمانی در منزل یا باغچه های آپارتمانی خود باشد اما با خدمات مشاوره آنلاین گل و گیاه آشنا نباشد. اما خدمات مشاوره رایگان تلفنی باغبانی و باغداری هنوز کمی ناشناخته مانده است. اما اگر باغداران و باغبانان بدانند برای رفع مشکلات خود می توانند تنها با گرفتن یک شماره مشکل خود را حل کنند حتما بارها و بارها از آن استفاده می کنند. مزایایی استفاده از این خدمات دارد عبارت است از:

 • در دسترس بودن مشاورین در کمترین زمان نسبت به مشاوره حضوری.
 • استفاده از دانش و تجربه مشاورین در تمام زمینه های مربوط به کاشت، پرورش و برداشت محصولات.
 • در بسیاری از مواقع می توانیم از آن ها بخواهیم کود و سم مناسب برای گیاهان ما ارائه دهند.

غرقه نارنج اسپادانا در باسلام

مشاوره آنلاین و تلفنی باغبانی شامل چه خدماتی می شود؟

مهمترین چیز بعد از دانستن مزایای مشاوره آنلاین باغبانی و باغداری در اصفهان، مشهد، تهران، شیراز و کرج ، این است که بدانیم این مراکز چه خدماتی ارائه می دهند و چه زمانی و در مواجهه با چه مشکلاتی می توانیم با آن ها تماس گرفته و مشورت بگیریم. به طور خلاصه می توانیم انواع مختلف خدمات تلفنی باغبانی و باغداری را اینطور توضیح دهیم:

شماره های تماس مشاوره و خرید

شماره مهندس امیری(از ساعت 8:30 تا 19:30):09133752734-

شماره آقای مهندس کلیچ (از ساعت 17 تا 20):09111298979

مشورت در مورد کاشت گل ها و گیاهان مناسب برای کاشت

حتما شنیده اید برخی از باغداران گیاهی را در زمین خود کاشته اند و تمام موارد و اصول مربوط به پرورش صحیح آن را نیز رعایت کرده اند. اما نتیجه آن چیزی نبوده که انتظار داشته اند. یکی از دلایل آن نیز سازگار نبودن گیاه انتخاب شده با آب و هوای آن منطقه یا فصل کاشت است. بنابراین اگر می‌ خواهید گیاهی که در زمینتان می کارید بهترین محصول را بدهد باید آن را بر اساس آب و هوای آن منطقه و بازار فروشی که آن گیاه یا محصول در آن منطقه دارد انتخاب کنید. در اینگونه موارد می توانید با یک مشاوره تلفنی باغبانی و باغداری در شیراز، اصفهان، مشهد، تهران و کرج با تجربه و متخصص مشورت کنید تا در انتخاب محصول به شما کمک کند.

مشاوره تلفنی باغبانی

مشاوره تلفنی باغبانی جهت کاشت گل ها و گیاهان بر اساس نوع خاک

هر گیاهی باید در خاک مناسب خود کاشته شود. مخصوصا برخی از آن ها مانند پسته که بسیار حساس هستند و باید برای به بار آمدنشان نمونه گیری صحیحی از خاک گرفت و خاک باغ را آزمایش کرد تا بتوانیم میزان پی اچ، سختی و آسانی خاک، میزان مواد آلی و نیاز به کود، شوری خاک و سایر موارد مربوط به پرورش آن را اندازه گیری کنیم. بنابراین بهترین کار آزمایش خاک قبل از کشت محصول و تفسیر صحیح، نتیجه آن است. پس از دریافت نتیجه می توانید از مراکز مشاوره آنلاین باغبانی بخواهید نتیجه آزمایش خاک را تفسیر کنند(تفسیر نتیجه) و نتیجه را بر حسب مناسب بودن نوع محصول به شما بگویند

 

اه درمان برای آن ها

یکی از مشکلاتی که یک باغبان یا باغدار با آن مواجه می شود بیمار شدن گیاهانی است که در باغ کاشته است. این بیماری ها شامل آفات، انواع قارچ، عدم رشد میوه یا محصول است. این مشکلات باید به سرعت بررسی شوند و درمان مناسب برای آن ها در نظرگرفته شوند. چرا که بی توجهی باعث نابودی کامل محصول و ضررهای مالی بیشتری می شود. یک مشاوره آنلاین و تلفنی باغبانی می تواند با مشاهده محصول شما، نوع بیماری قارچی یا غیر قارچی یا آفت را تشخیص داده و راهکار و راه درمان درستی برای برطرف کردن آن به شما بدهد.

مشاوره تلفنی باغبانی و باغداری

مشاوره آنلاین باغبانی برای معرفی سم مناسب آفات و نحوه استفاده از آن

آفت زده شدن گیاهان گاهی بسیار غیر قابل کنترل است. به طوری که گاهی با وجود مراقبت های بسیار، کل محصول دچار آفت شده و در برخی از مواقع این آفات کل محصول را نیز از بین می برند. اما آنچه مهم است این است که یک حشره کش مناسب برای بر طرف کردن آفات آن پیدا کنیم. چرا که هر آفتی با یک سم و آفت کش مخصوص از بین می رود. در اینگونه مواقع نیز کافیست یک کانال مشاوره تلفنی یا آنلاین باغداری و باغبانی پیدا کرده و با متخصصانشان صحبت کنید. این متخصصان شما را در پیدا کردن نوع آفت و سم مخصوص به آن راهنمایی می کنند.

کانال ایتا نارنج اسپادانا

ارائه روش نگهداری و برنامه کوددهی متناسب با نوع گیاهان کاشته شده

گیاهان مانند کودکانی هستند که برای رشد و پرورش بهتر، احتیاج به نگهداری و مراقبت زیاد دارند. به طور مثال هر گیاه به میزان مشخصی از آب و نور خورشید، ترکیب خاک و کود مخصوص نیاز دارد. اگر هر کدام از این نیازها برآورده نشود، گیاه بیمار شده و سلامت و شادابی خود را از دست می دهد. در کنار آن یک‌ گیاه بیمار، محصول  خوبی نیز نمی دهد. می توانید قبل از انتخاب محصول برای کاشت، با یک مشاوره آنلاین و تلفنی باغبانی مشورت کنید تا در مورد میزان نیازهای اساسی گیاه یا نوع نگهداری از آن، یا کود شیمیایی مناسب برای گیاه به شما مشاوره دهند.

مشاوره آنلاین باغبانی

مشاوره جهت کسب درآمد و کارآفرینی از راه کاشت گیاهان

برخی از افراد دوست دارند علاوه بر بهره گیری از لذت کاشت و پرورش گیاهان، از طریق کاشت گیاهان کسب درآمد کنند. حتی دوست دارند افراد زیادی را به کار بگیرند تا بتوانند اشتغال ایجاد کنند. اما درست نمی دانند چه گیاهی بکارند. حتی نمی دانند یک گیاه بکارند یا چندین محصول را با هم پرورش دهند یا چه زمانی اقدام به کاشت کنند که بهترین محصول را داشته باشد. در این موارد نیز تماس و بستن قراردار با یک مشاوره تلفنی باغبانی و باغداری که در شهرهای مختلف مانند در اصفهان، شیراز، مشهد، تهران و کرج فعالیت می کنند بهترین گزینه است. چرا که آن ها تجربه زیادی در مورد چگونگی راه اندازی این کسب و کار و محصولات پر درآمد دارند.

بهترین مرکز مشاوره آنلاین و تلفنی باغبانی و باغداری

آنچه در بالا خواندیم خلاصه ای از خدمات گسترده مشاوره تلفنی و آنلاین باغداری و باغبانی بود. این خدمات بسیاری از مشکلات افراد را در نوع گیاه قابل کاشت، پرورش بهتر و برداشت پر سود هموار می کند. اما باید به این نکته دقت کنید که مرکز که برای اینکار انتخاب می کنید متخصصانی داشته باشد که علاوه بر تجربه، دانش مورد نیاز برای این کار را نیز داشته باشند. در این شرایط است که می توانیم با اطمینان بیشتری طبق راهنمایی آن ها اقدام به کاشت و پرورش محصولات کنیم.

مشاوره آنلاین باغبانی رایگان

در اینجا به شما پیشنهاد می کنیم مشاوره باغبانی کلینیک جوانه بان را برای این کار امتحان کنید. این مرکز تمامی خدمات بالا اعم از تفسیر آزمایش خاک، پیشنهاد برای کاشت محصول، درمان بیماری های گیاهان و پیشنهاد برای چگونگی مصرف کود را به صورت کاملا علمی ارائه می دهند. برای خرید و مشاوره  انواع کود، سم و خاک می توانید با شماره های که در قسمت زیر نماش داده شده است در زمان های مشخص تماس بگیرید البته در زوزهای کاری.

شماره تماس برای خرید و مشاوره
زمینه های خرید و مشاورهنام کارشناسزمان تماسشماره تماس
امور باغی و گیاهان آپارتمانیآقای مهندس امیریاز ساعات 8:30 تا 19:30 به غیر از روزهای تعطیل09133752734
امور گلخانه ای و باغیخانم مهندس چهارباغیشنبه تا دوشنبه از ساعت 9 تا 13:3009134925241
امور باغی، زراعی و آزمایشگاه خاک و آبآقای مهندس کلیچاز ساعت 17 تا 20 به غیر از روزهای تعطیل09111298979
3 پاسخها
  • admin_javaneban
   admin_javaneban گفته:

   سلام لطفا برای انجام مشاوره باغبانی و کشاورزی از طریق لینک زیر وارد گروه تلگرامی مشاوره شوید از مهندسان سایت جوانه بان و مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا مشاوره بگیرید
   https://t.me/narenjspadana

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.