مای فلورت

تجربه ما در شرکت توسعه فناوری ستاره سهیل و اطرافیانمان نشان داد که علی رغم عشق و علاقه زیاد به نگهداری از گیاهان، به دلایل مختلف بیشتر اوقات از پس نگهداری گل و گیاه برنمی آییم؛ زندگی مدرن و آپارتمان‏ نشینی فضا و امکانات محدودی برای مراقبت از گیاهان در اختیار مان قرار می دهد. حتی بعضی اوقات، انجام اقدامات لازم برای گیاهان خانگی را لابلای کارهای روزمره فراموش می ‏کنیم. اغلب ما با فروشندگان کالاها و متخصصان قابل اعتماد آشنایی نداریم و از راه و روش ‏های خاص مراقبت از هر گیاه بی‏ اطلاعیم…!

این اندک ذوق و علاق خودمان در نگهداری گیاه را گذاشتیم کنار سر سوزن دانشی که در زمینه اینترنت اشیا داشتیم و به این فکر کردیم که چطور می توانیم برای حل این مسأله راه حلی پیدا کنیم. چون مطمئن بودیم که همیشه راهی هست، تلاش کردیم تا راحت ترین و سریع ترین راه حل ممکن را پیدا کنیم تا مشکل خودمان و دوستانمان و همه علاقمندان به نگهداری گل و گیاه حل شود. در نهایت به این نتیجه رسیدیم که برای نگهداری از گیاهان خانگی به یک متخصص هوشمند نیاز داریم؛ متخصصی که بتواند صدای گیاهان مان را به گوشمان برساند و از بروز مشکلات آینده برای گیاهان مان جلوگیری کند.

پس متخصصان ما در شرکت توسعه فناوری ستاره سهیل ایده‏ پردازی کردند، تخصص ‏های لازم را شناختند و تیم تشکیل دادند. به این ترتیب، برای ایجاد راه ‏حلی هوشمند، راحت و همه‏ پسند آماده شدیم و ماه ‏ها تلاش کردیم. حاصل این تلاش دلپذیر، راه‏ حلی کارساز و مفید برای مراقبت از گیاهان خانگی به نام مای فلورت شد.

حالا هم ذوق بیشتری برای نگهداری این موجودات سبز دوست داشتنی داریم و هم دانش و تجربه ای عمیق تر. اگر شما نیز با ما هم ذوق هستید، همراهمان شوید.

شرکت توسعه فناوری ستاره سهیل با افتخار محصول مای فلورت را به علاقمندان به گل و گیاه تقدیم می کند.