مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا

فروش عمده کود کشاورزی(کامل،npk،مرغی،سم)

فروش عمده کود برای کسانی که به پرورش گیاهان و درختان میوه مشغول هستند بسیار مهم است چراکه خاک تحت کشت پس از مدتی از نظر مواد مغذی فقیر شده و نیاز به تقویت دارد. بنابراین کوددهی یکی از فاکتورهای حیاتی جهت داشتن گیاهانی سالم و شاداب و برداشت محصولی بازارپسند به حساب می آید. اما افزایش روز افزون قیمت کود یکی از مشکلات مهم کشاورزان بوده که سبب می شود از تهیه آن صرفه نظر کنند. بنابراین می توان یکی از راهکارهای کاهش هزینه و افزایش سودآوری را خرید از مراکز فروش عمده کود کامل نام برد. با توجه به نقش حیاتی کود در کشاورزی سایت جوانه بان مقاله پیش رو را در زمینه فروش عمده کود مرغی، دی آمونیوم فسفات و اوره و همچنین فروش عمده کود گیاهان آپارتمانی و کود شیمیایی گردآوری کرده است.

اهمیت خرید و فروش کود عمده

در حال حاضر دستیابی به محصولات با کیفیت و همچنین تولید و تکثیر گیاهان شاداب و سرسبز در گرو مراقبت های لازم و کوددهی مناسب توسط کشاورزان می باشد. کوددهی گیاهان علاوه براینکه عناصر غذایی مورد نیاز آن ها را تأمین می کند روی افزایش رشد و تقویت گیاه نیز بسیار موثر می باشد و بایستی در موقع مناسب به مقدار کافی برای گیاهان کود مرغوب تهیه کرد. آنچه هنگام خرید کود علاوه بر کیفیت بسیار حائز اهمیت است قیمت کود می باشد که حتما کشاورزان باید به آن توجه کرده تا بتوانند کمی از هزینه های تولید بکاهند تا سود بیشتری نیز نصیبشان شود. به همین دلیل توصیه می شود که به مراکز فروش عمده کود و سم کشاورزی مراجعه کرده و کود با کیفیت را با قیمت مناسب تر خریداری کنند. به غیر از اینکه با خرید کود بصورت عمده پول کمتری پرداخت می کنید، افرادی که به فروش کود عمده مشغول هستند به مشتریانی که از یک نوع محصول به مقدار زیاد خرید می کنند، تخفیف می دهند. همچنین فروشندگانی نیز در زمان خرید عمده حمل و نقل محصول را رایگان در نظر می گیرند. همچنین خرید عمده کود کشاورزی برای کسانیکه به پرورش گل و گیاه در گلخانه های وسیع مشغول هستند و یا باغات بزرگ درختان میوه دارند بسیار بصرفه خواهد بود، چراکه جهت تغذیه گیاهان خود به انواع کودهای شیمیایی نیاز داشته و خرید اندک کود نیاز آن ها را برطرف نخواهد کرد.

غرقه نارنج اسپادانا در باسلام

فروش عمده کود کامل

کود کامل کشاورزی انواع گوناگونی داشته و مصرف آن جهت افزایش رشد، تقویت و باردهی بیشتر درختان میوه بسیار اهمیت دارد. کود کامل NPK یکی از انواع کودهایی است که در کشاورزی بسیار پرمصرف بوده و با درصدهای متفاوت فسفر، پتاسیم و نیتروژن در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. این کود به سه شکل جامد، مایع و پودری بوده و فرم پودری آن فروش بیشتری دارد. مصرف کود کامل در زمان مناسب برداشت محصول سالم و مرغوب را برای کشاورزان تضمین خواهد کرد. یکی از نکاتی که در زمان کوددهی باید به آن توجه کرد توزیع یکدست کود در زمین های زراعی می باشد، در غیر اینصورت بخشی از گیاهان رشد خوبی پیدا کرده و بخشی دیگر دچار فقر مواد مغذی می شوند. درحال حاضر شرکت های زیادی به تولید کود و سایر ملزومات کشاورزی می پردازند و رقابت بالایی در بحث فروش محصولات خود دارند. اما قیمت و کیفیت محصولات تولیدی شرکت های تولید کننده را از یکدیگر متمایز می کند. در این شرایط بهتر است کشاورزان و باغداران قبل از خرید کود، مقدار مصرف را تعیین کنند و چنانچه به کود کامل به مقدار زیاد احتیاج داشتند به طور عمده خرید کنند.

فروش عمده کود شیمیایی

استفاده از کودهای شیمیایی جهت افزایش حاصلخیزی خاک و تأمین عناصر غذایی گیاهان در کشاورزی نقش مهمی دارد. کودهای شیمیایی به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند. کود شیمیایی سفید که روی رشد رویشی گیاه بسیار موثر است و کود شیمیایی سیاه که علاوه بر افزایش رشد روی گیاه، سبب بالا بردن مقاومت خاک در برابر انواع بیماری ها نیز می شوند. این کود انواع مختلفی داشته که کشاورزان با توجه به نیاز گیاه می توانند با مراجعه به فروشگاه سم و کود نسبت به خرید آن اقدام کنند. با توجه به اینکه خاک های کشاورزی بیشتر نسبت به عناصر نیتروژن، فسفر و پتاسیم فقیر هستند، کودهایی که در ترکیب خود این عناصر را داشته باشند، فروش بیشتری دارند. نقش کودهای شیمیایی درتولید محصولاتی ایده آل را نیز نمی توان نادیده گرفت. بنابراین اگر به کود شیمیایی جهت تقویت درختان خود به مقدار زیاد نیاز دارید، جهت کاهش هزینه بهتر است این کود را بصورت عمده خریداری کنید. یکسری سایت های کشاورزی نیز به فروش عمده کود مشغول هستند که می توانید بصورت غیرحضوری کود مورد نظر خود را تهیه کنید. بعلاوه آشنایی با ویژگی کودهای شیمیایی به کشاورزان و باغداران در انتخاب کود مناسب کمک خواهد کرد.

 

فروش عمده کود اوره شیراز

یکی از انواع کودهای شیمیایی کود اوره بوده که حاوی 46 درصد نیتروژن می باشد. این کود به دو فرم مایع و گرانول به بازار عرضه می شود و به دلیل دارای بودن مقدار نیتروژن بیشتر در مقایسه با سایر کودها میزان مصرف بالایی در کشاورزی دارد. بهتر است که کشاورزان جهت صرفه جویی در هزینه از مراکز فروش عمده کود اوره آن را تهیه کنند. مصرف این کود سبب بالا بردن رشد رویشی، از بین بردن رنگ زرد برگ و افزایش عملکرد گیاه خواهد شد. اگر خاک تحت کشت میزان PH بالایی داشته باشد کارشناسان کشاورزی مصرف کود اوره را پیشنهاد می دهند. از دیگر فواید مصرف این کود می توان به قیمت مناسب و بصرفه، افزایش راندمان گیاه، توانایی اختلاط با سایر کودها و بالا بردن کیفیت محصولات باغی و زراعی اشاره کرد. لازم به ذکر است که مقدار مصرف این کود به نتیجه آزمایش خاک، نوع گیاه و مرحله رشد آن بستگی دارد. این کود به سه روش سرک، محلول پاشی و آبیاری قابل استفاده بوده و چون در زمان مصرف به مقدار زیادی هدر رفت دارد، پیشنهاد می شود که در چند مرحله برای تأمین نیتروژن گیاهان استفاده شود.

فروش عمده کود دی آمونیوم فسفات

کود دی آمونیوم فسفات دارای فسفر و ازت در ساختارش بوده و جزء کودهایی که بیشترین درصد فسفر را دارد، محسوب می شود. مصرف این کود روی افزایش رشد رویشی گیاه و بهبود عمل فتوسنتز بسیار اثرگذار است. عنصر فسفر موجود در این کود منجر به رسیدگی سریع میوه و دانه نیز خواهد شد. بعلاوه ازت این کود بسیار پایدار بوده و سریع از دسترس خارج نمی شود. آزاد سازی آهسته عناصر در خاک، بالا بردن کیفیت محصول تولیدی و افزایش حرکت مواد مغذی در گیاه از مزیت های دیگر مصرف این کود می باشد. این کود به فرم گرانوله بوده و حلالیت نسبتا خوبی در آب دارد. بایستی خاطر نشان کرد که مقدار مصرفی این کود را آزمایش خاک مشخص می کند، همچنین مرحله رشد گیاه نیز بر میزان مصرف این کود اثر می گذارد. مناسب ترین روش استفاده از این کود جهت تثبیت بیشتر عنصر فسفر، چالکود می باشد. توصیه می شود از این کود در اواسط فصل زمستان استفاده شود. برای باغداران که به این کود به مقدار زیاد احتیاج دارند خرید کود دی آمونیوم فسفات بصورت عمده بسیار بصرفه تر خواهد بود.

کود مرغی برای گوجه فرنگی

برای خرید کود مرغی با شماره 09133752734 تماس بگیرید

فروش عمده کود مرغی

از بین کودهای حیوانی، کود مرغی بیشترین مقدار نیتروژن را داشته و به دلیل ارگانیک بودن مصرف بموقع آن برای گیاهان بسیار مفید می باشد. از جمله فواید استفاده از این کود بالا بردن میزان ظرفیت نگهداری آب، اصلاح خاک، تأمین مواد مغذی گیاهان و کمک به سبک شدن بافت خاک های رسی می باشد. همچنین مصرف کود مرغی با ایجاد منفذهایی در خاک اکسیژن رسانی به ریشه را نیز بهبود می دهد. یکی از مشکلات مصرف کودهای شیمیایی آلودگی زیست محیطی می باشد، اما زمانی که از این کود استفاده شود مواد مغذی با سرعت بیشتری توسط ریشه جذب شده و مقدار کود کمتری به آب های زیر زمینی وارد می شود، بنابراین در مقایسه با سایر کودها آلودگی کمتری ایجاد می کند. لازم به ذکر است که عواملی همچون کیفیت کود، نوع و همچنین درصد عناصر تشکیل دهنده قیمت کود مرغی را تعیین می کند. چنانچه قصد دارید کمبود کلسیم درختان خود را برطرف کنید بهتر است از کودهای بستر مرغ تخمگذار استفاده کنید چونکه حدود 6 درصد کلسیم دارد. بعلاوه ارزش غذایی کود نیز به شیوه نگهداری مرغ و ماده ای که برای بستر بکار برده شده است، بستگی دارد. بطور مثال کود حاصل از بستر جوجه های گوشتی میزان انرژی بالایی دارد و از قیمت بالاتری برخوردار است. از این رو پیشنهاد می شود جهت خرید به مراکز فروش عمده کود مرغی رفته و با قیمت پائین تری آن را خریداری کنید.

کانال ایتا نارنج اسپادانا

فروش عمده کود گیاهان آپارتمانی

کلیه گیاهان آپارتمانی به کودی نیازمند هستند که حاوی عناصر ماکرو نیتروژن، پتاسیم و فسفر و همچنین عناصر میکرو آهن، کلسیم و بور باشد. با مصرف کود به مقدار کافی و در زمان مناسب می توانید شاهد گیاهان آپارتمانی شاداب و سرسبز باشید. نیتروژن موجود در کودهای مخصوص گیاهان آپارتمانی منبع حیاتی رشد گیاه بوده و سبب تولید برگ بیشتر در گیاه نیز می شود. عناصر پتاسیم و فسفر در تحریک گلدهی نقش مهمی را ایفا می کنند. عنصر پتاسیم خود به تنهایی باعث بهبود عملکرد گیاه شده و مقاومت گیاه در برابر انواع آفات و بیماری را نیز افزایش می دهد. فسفر نیز یکی دیگر از عناصر ضروری گیاهان آپارتمانی بوده و به انتقال مواد مغذی و ذخیره سازی آن در گیاه کمک می کند. از بین کودها، سه بیست بیشترین مصرف را برای این نوع گیاهان دارد. باتوجه به اینکه مصرف کود برای کسانیکه گلخانه دارند بسیار بالاست و از طرفی نیز نمی توان نسبت به اثرات فوق العاده کوددهی بر کیفیت گیاهان آپارتمانی بی توجه بود، شرکت های تولید کننده کودهای کشاورزی علاوه بر تولید کود در بسته بندی های کوچک، به فروش عمده کود نیز مشغول هستند. با مراجعه به این مراکز به راحتی انواع مختلف کود را می توان بدون هیچ واسطه و بطور عمده خریداری کرد.

جدول کود سه بیست

برای خرید کود سه بیست با شماره 09133752734 تماس بگیرید

فواید مصرف کود سه بیست برای گیاهان آپارتمانی

زردی برگ گیاهان، کاهش رشد و تولید برگ های کوچک از نشانه های کمبود عناصر ضروری در گیاه می باشد. جهت رفع این علائم در گیاهان آپارتمانی مصرف کود سه بیست پیشنهاد می شود. به دلیل اینکه ازت موجود در این کود سبب رشد بیشتر ساقه و برگ گیاه می شود. رشد و گسترش بیشتر ریشه گیاه و بهبود عمل فتوسنتز نیز بر اثر عنصر فسفر موجود در این کود می باشد که بواسطه آن رشد پاجوش در گیاه نیز افزایش می یابد. علاوه بر این در مقایسه با سایر کودها میزان شوری این کود پائین تر بوده و برای خاک گیاه خطر کمتری دارد. گیاهان گلدار برای تولید گل بیشتر به این کود نیاز دارند. با وجود اینکه مصرف کود سه بیست برای گیاهان آپارتمانی بسیار مفید است، اما در مصرف آن بایستی احتیاط کرد

فروش کود در نارنج اسپادانا

خرید کود عمده با تضمین کیفیت

رشد مناسب گیاه و تولید محصولات باغی و زراعی مرغوب و بازارپسند به حضور عناصر غذایی مورد نیاز در خاک وابسته است. کوددهی گیاهان بهترین راهکار غنی سازی خاک است. انواع مختلفی از کودها با برندهای داخلی و خارجی در بازار موجود هستند که کشاورزان با توجه به نوع گیاه و مقدار نیاز آن می توانند کود مناسب را تهیه کنند. باید به این نکته توجه کرد که کوددهی در زمان مناسب نقش کلیدی در داشتن گیاهان و درختان میوه سرحال و ایده آل خواهد داشت. با توجه به توسعه کشاورزی نیاز به انواع کود نیز رو به افزایش می باشد، از این رو فروش کود عمده تا حد زیادی به رفع نیاز کودی برای باغدارانی که مساحت زیر کشت درختان میوه وسیعی دارند کمک کننده است. به غیر از مقرون بصرفه بودن، کم شدن هزینه بسته بندی و ارسال از دیگر فواید خرید کود بطور عمده می باشد با این حال بایستی از مراکز معتبر کود را بطور عمده خریداری کرد تا کیفیت محصول تضمین شده باشد. در حال حاضر شرکت های زیادی وجود دارند که به صورت حضوری و اینترنتی انواع کود کشاورزی را بطور عمده در اختیار کشاورزان قرار می دهند. اگر تصمیم دارید که کود را به مقدار زیاد تهیه کنید و انتخاب مرکز فروش عمده کود برایتان دشوار است، پیشنهاد می شود که از کارشناسان با تجربه نارنج اسپادانا کمک بگیرید. برای گفتگو با کارشناسان نارنج اسپادانا می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. همچنین برای مراجعه حضوری هم می توانید به آدرس اصفهان، خیابان آتشگاه، چهار راه بهشت، ابتدای خیابان زیتون، فروشگاه نارنج اسپادانا مراجعه کنید.

شماره تماس برای خرید و مشاوره
زمینه های خرید و مشاورهنام کارشناسزمان تماسشماره تماس
امور باغی و گیاهان آپارتمانیآقای مهندس امیریاز ساعات 8:30 تا 19:30 به غیر از روزهای تعطیل09133752734
امور گلخانه ای و باغیخانم مهندس چهارباغیشنبه تا دوشنبه از ساعت 9 تا 13:3009134925241
امور باغی، زراعی و آزمایشگاه خاک و آبآقای مهندس کلیچاز ساعت 17 تا 20 به غیر از روزهای تعطیل09111298979
آدرس فروشگاه نارنج اسپادانا

آدرس فروشگاه سم و کود کشاورزی
اصفهان، خیابان آتشگاه، چهار راه بهشت، ابتدای خیابان زیتون، فروشگاه نارنج اسپادانا

0 پاسخها

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.