آزمایشگاه نارنج اسپادانا

شاید از خود بپرسید آزمایشگاه خاکشناسی به کاربردی دارد؟ یکی از نگرانی های کشاورزان و باغداران این است که چه نوع کودی به درختان خود بدهند، یا اینکه خاک زمین کشاورزی آنها به چه مواد مغذی نیاز دارد. در این مواقع است که کافیست نمونه ای از خاک باغ یا زمین کشاورزی خود را برای آزمایشگاه خاکشناسی ارسال کنید تا آنها با آنالیزی که بر روی خاک شما انجام می دهند، ترکیبات آن را بخوبی نشان دهند و بر اساس آن برنامه غذایی مورد نیاز خاک را توصیه کنند. آزمایشگاه خاکشناسی نارنج اسپادانا دارای مجوز از موسسه تحقیقات خاک و آب کل کشور است. این آزمایشگاه زیر نظر مرکز تحقیقات کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان اصفهان آماده خدمت رسانی به کشاورزان دانشجویان، موسسات و سازمانها است.

خدمات آزمایشگاه خاکشناسی نارج اسپادانا

  • انجام تمامی آزمایشات مرتبط با خاک، آب، گیاه و کود
  • انجام آزمایشات مربوط به پایان نامه ها با تخفیف ویژه دانشجویی
  • انجام آزمایشات مرتبط با باغداران، زارعین، گلخانه داران به همراه بازدید و نمونه برداری با قیمت مناسب و تفسیر و توصیه رایگان
  • ارائه برنامه های غذایی کاربردی و توصیه کودی جهت افزایش بهره وری و راندمان تولید کشاورزان

تعرفه خدمات آزمایشگاه نارنج اسپادانا

  • آنالیز کامل خاک: 400000 تومان
  • آنالیز کامل آب 200000 تومان
  • آنالیز کامل برگ 430000 تومان

نمونه های خود را رایگان برای آزمایشگاه نارنج اسپادانا ارسال کنید

خبر خوش برای کشاورزان و باغداران این است که شما می توانید کاملا رایگان نمونه های خود را به این آزمایشگاه ارسال کنید. آزمایشگاه نارنج اسپادانا تمامی هزینه های پستی و حمل و نقل نمونه شما را ارسال می کنند. بنابراین در هر کجای کشور که باشید می توانید نمونه ای از خاک، آب و برگ خود را برای آزمایشگاه ارسال کنید و هیچ هزینه ی حمل و نقلی ندهید. برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای ارسال نمونه می توانید با شماره 09367889355 تماس بگیرید.

آدرس پستی آزمایشگاه خاکشناسی نارنج اسپادانا

آدرس دفتر اصفهان :
اصفهان خیابان آتشگاه چهارراه بهشت ابتدای خیابان زیتون مجتمع نارنج اسپادانا
کدپستی : ۸۱۸۵۸۴۴۶۸۷

مدیریت: سعید کلیج