قیمت سم دیازینون

قیمت و خرید سم دیازینون با مناسب ترین هزینه

در حال حاضر بسیاری از کارشناسان کشاورزی و متخصصین در زمینه پرورش گل ها و گیاهان، خرید سم دیازینون را پیشنهاد می کنند. به طور قطع اگر شما هم به این محصول نیاز داشته باشید، قیمت سم دیازینون مساله اصلی شما نیست. بلکه می خواهید بدانید چه زمانی و برای چه گیاهانی باید این سم را بخریم و هنگام خرید آن چه نکاتی را در نظر داشته باشیم. این مقاله از کلینیک گل و گیاه جوانه بان راهنمای کاملی برای خرید سم دیازینون است.

 

سم دیازینون برای چیست؟

قارچ ها، آفات و حشرات از جمله مهمترین معضلات در صنعت کشاورزی و پرورش گل ها و گیاهان هستند. به همین دلیل نیز در زمان های مشخص و طی دستورالعمل های مختلفی، باید از سموم و آفت کش های مختلف استفاده کرد. در این میان خرید سم دیازینون در زمان خودش می تواند به سلامت گیاه و محصولات کشاورزی کمک زیادی کند. دیازینون یک سم غیر سیستمیک است و برای مقابله با آفت هایی که داخل نسوج گیاهی زندگی می کنند و انواع جونده ها و مکنده ها بسیار مناسب است.

غرقه نارنج اسپادانا در باسلام

این سم دارای اثر ضربه ای شدید است و در حال حاضر به صورت مایع، پودری، کنستانتره، پوشش دانه و گرانول به فروش می رسد. اگرچه قیمت سم دیازینون پودری با قیمت سم دیازینون گرانوله و سایر انواع چندان تفاوتی ندارد، اما باید هنگام خرید سم دیازینون نیاز خود را به دقت بررسی کرده تا بتوانیم مناسب ترین نوع آن را تهیه کنیم.

چه زمانی خرید سم دیازینون ضروری است

چه زمانی خرید سم دیازینون ضروری است؟

سوالی که برای بسیاری از افراد مطرح است این است که چه زمانی باید نسبت به خرید سم دیازینون اقدام کنیم و این سم برای چه گیاهانی مناسب است. برای تاثیر بیشتر این سم باید بدانیم بدون اینکه قیمت سم دیازینون 1 لیتری برایمان مهم باشد و هر زمان که کوچک ترین نشانه های وجود آفات مختلف را روی برگ، خاک یا ساقه گیاهمان مشاهده کردیم، باید شروع به استفاده از این سم کنیم. در این صورت هم توانسته اید جلوی رشد حشرات را گرفته و هم باعث شده اید کمتر به استفاده از این سم نیاز داشته باشید.

کانال ایتا نارنج اسپادانا

هنگام خرید سم دیازینون به چه نکاتی توجه کنیم؟

همانطور که گفته شد، احساس نیاز به خرید سم دیازینون با توجه به ویژگی ها و خصوصیاتی که دارد، برای تمام کسانی که دستی بر پرورش گیاهان دارند پیش می آید. اما آنچه باید پیش از اقدام به خرید بدانیم این است که قیمت سم دیازینون برای درختان میوه و گل های آپارتمانی چقدر است، کدامیک از انواع آن ها و به چه میزان از هر نوع را بخریم و چند بار در سال نسبت به خرید آن اقدام کنیم. در ادامه تمامی نکات مهم برای خرید سم دازینون را توضیح می دهیم.

هنگام استفاده از دیازینون چه نکاتی را باید رعایت کرد

مناسب ترین قیمت سم دیازینون را انتخاب کنید

پیش از خرید سم دیازینون در مورد قیمت آن تحقیق کنید. چرا که در حال حاضر محصولات ایرانی و خارجی بسیاری در بازار هستند که قیمت های متفاوتی نیز دارند. گاهی ممکن است از روی نا آگاهی محصولی را بخرید که از نظر کیفیت با محصولات دیگر چندان تفاوتی ندارند اما قیمتشان بسیار بالاتر است. بنابراین سعی کنید قیمت سم دیازینون دیجی کالا یا سایت های دیگر را با هم بررسی کرده و بهترین آن ها را از نظر قیمت و کیفیت تهیه کنید.

خرید سم دیازینون باید بر اساس نیاز شما باشد

نکته مهمی که هنگام خرید سم دیازینون باید به آن دقت کنید این است که بدانید بهترین نوع از میان انواع پودری، گرانول، مایع، کنستانتره و پوشش دانه برای گیاه شما چیست. اگر در این باره چیزی نمی دانید باید با یک متخصص مشورت کنید. همچنین پیش از اینکه قیمت سم دیازینون 60 یک لیتری را بپردازید و از فروشگاه خارج شوید، باید بدانید چه اندازه از این سم نیاز دارید. در این صورت سمی که می خرید کاملا متناسب با نیاز شماست.

دیازینون و گیاهان آپارتمانی

آیا خرید سم دیازینون برای گیاهان آپارتمانی مضر است؟

اگر چند گلدان زیبا در خانه دارید یا گلخانه کوچکی در خانه دارید یا از یک باغچه آپارتمانی در خانه مراقبت می کنید حتما گاهی متوجه وجود آفت در گلدان خود شده اید. پیش از خرید سم دیازینون برای گل ها و گیاهان آپارتمانی باید مطمئن شویم این سم قوی به سلامت آن ها خدشه ای وارد نمی کند. در واقع باید بدانید مصرف سموم برای گیاهان آپارتمانی بسیار ضروری است. چرا که آن ها مقاومت کمتری در برابر حشرات و آفات دارند. بنابراین با توجه به مناسب بودن قیمت سم دیازینون و موثر بودنشان در از بین بردن آفات، به راحتی می توانید از آن ها برای گیاهان مختلف خود استفاده کنید.

چند بار در سال نیاز به خرید سم دیازینون داریم؟

اگر کشاورز و باغدار هستید، باید بدانید هر بار که زمین خود را زیر کشت محصولی خاص می برید، باید برای سمپاشی مزرعه یا باغ خود، نسبت به خرید سم دیازینون اقدام کنید. چرا که آفت زدگی از پیش خبر نمی کند و ممکن است در مدت کوتاهی تمام محصول شما را از بین ببرد. اگر مزرعه ای بزرگ دارید با خرید مقدار زیادی از این سم، قیمت سم دیازینون 60 یک لیتری برای شما کمتر نیز حساب می شود. اما اگر برای گیاهان آپارتمانی خود نیاز به این سم دارید، بهتر است سالانه مقدار کمی از این سم بخرید و هر گاه نشانه هایی از آفت دیدید از آن استفاده کنید.

رعایت نکاتی پس از خرید دیازینون

پس از خرید سم دیازینون و هنگام مصرف به چه نکاتی توجه کنیم؟

اگر نیاز به خرید سم دیازینون 60 درصد داشتید، سعی کنید نسبت به نیازتان از این سم تهیه کنید. به طور کلی خرید آن به مقدار زیاد و انباشت آن توصیه نمی شود. بنابراین هیچگاه با تکیه بر اینکه قیمت سم دیازینون مایع عمده پای شما کمتر حساب می شود، مقدار زیادی از آن را نخرید. از آنجایی که این سم خطراتی برای انسان دارد، بهتر است نکات ایمنی زیر را برای نگهداری درست و استفاده صحیح از آن رعایت کنید.

 • پس از خرید سم را به طور کامل از بسته بندی خارج نکنید. آن را در بسته بندی مناسب و دور از نور خورشید و در محیطی به دور از رطوبت و با تهویه خوب نگه دارید.
 • بسته سم را در جایی قرار دهید که به دور از دسترس کودکان و حیوانات و پرندگان باشد.
 • سعی کنید بسته های سم را در مجاورت مواد غذایی انسان و حیوانات قرار ندهید.
 • دمای محیطی که از این سم نگهداری می کنید، باید 5 تا 35 درجه سانتی گراد باشد.
 • از آنجایی که تاثیر سم در گرما و زیر نور آفتاب کمتر می شود، سعی کنید سم پاشی را در هوای خنک و شب انجام دهید.
 • پس از خرید سم دیازینون باید دقت کنید که این سم از راه پوست نیز جذب بدن انسان می شود و می تواند حساسیت های شدید و مشکلات اساسی را به همراه بیاورد.
 • از تماس آن با پوست، استنشاق و بلع آن خودداری کنید. بنابراین سعی کنید در فضای آزاد از آن استفاده کنید.
 • هنگام کار با این سم لازم است از لباس های مخصوص، دستکش، عینک و ماسک استفاده کنید.
 • در صورت بروز هر گونه حساسیت ابتدا محل تماس با سم را به طور کامل با آب شسته و در صورت بروز مشکل اساسی حتما به پزشک مراجعه کنید.
 • برای ضد عفونی کردن بذرها و ریشه نهال از آن استفاده نکنید. چرا که باعث اختلال در رشد آن ها می شود.

هنگام خرید اینترنتی سم دیازینون به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای خرید سم دیازینون یک لیتری یا کوچک تر و بزرگ تر، دو روش پیش رو داریم. یا می توانیم به یکی از فروشگاه های لوازم و محصولات کشاورزی برویم و به پیشنهاد فروشنده، یکی از برندهای مناسب این محصول را تهیه کنیم. یا اینکه می توانیم قیمت سم دیازینون یک لیتری یا کمتر و بیشتر از این مقدار را در سایت های اینترنتی بررسی کرده و بر اساس نیازمان بهترین آن ها را از نظر قیمت و کیفیت تهیه کنیم. اگر روش اینترنتی را انتخاب می کنید باید نکات مهمی که در ادامه بیان می کنیم را در نظر بگیرید:

خرید اینترنتی سم دیازینون

 • هنگام انتخاب سعی کنید علاوه بر بررسی قیمت سم دیازینون 60 درصد، کیفیت و اعتبار برند را نیز بررسی کنید. برخی از آن ها علاوه بر قیمت، کیفیت نامناسبی نیز دارند.
 • اگر قصد خرید سم دیازینون از دیجی کالا را نداشته و می خواهید یکی از دیگر از فروشگاه های اینترنتی خرید کنید، پیش از واریز مبلغ، اعتبار سایت را به درستی بررسی کنید.
 • اگر اطلاعات کافی در زمینه نحوه استفاده از سموم، نیازهای مختلف گل ها و گیاهان و میزان مصرف سم دیازینون برای گیاهی خاص را ندارید، بهتر است پیش از خرید سم دیازینون کوچک یا بزرگ، با یک کارشناس گل و گیاه در این زمینه مشورت کنید. برای خرید می توانید با شماره 09133752734 خانم مهندس روشنی کارشناس مجتمع کشاورزی نارنج اسپادانا و جوانه بان تماس بگیرید (زمان تماس 9 صبح تا 3 بعد از ظهر).

مناسب ترین قیمت سم دیازینون را از کجا پیدا کنیم؟

در حال حاضر فروشگاه های مختلفی به فروش سم دیازینون مشغول هستند. هر کدام از آن ها نیز یک یا چند برند از این محصول را عرضه می کنند. تنوع این فروشگاه ها و برندهای موجود در بازار کمی خریداران را گیچ کرده است. مضاف بر اینکه قیمت سم دیازینون آریا، شیماگرو، کاوش و برندهای دیگر نیز با هم متفاوت است. اگر زمان خرید سم دیازینون به دنبال محصولی هستید که علاوه بر کیفیت بالا، قیمت مناسب نیز داشته باشد، به شما پیشنهاد می کنیم به فروشگاه جوانه بان سر بزنید. این فروشگاه تمامی محصولات مربوط به پرورش گل و گیاه را به صورت اینترنتی به فروش رسانده و به سراسر ایران ارسال می کند. اگر حین انتخاب و خرید نیاز با مشورت با یک کارشناس داشتید نیز می توانید روی کمک متخصصین این مرکز حساب کنید. مشاوران کشاورزی نارنج اسپادانا و جوانه بان در کنار شما هستند تا همه چیز را درباره نحوه استفاده از سم دیازینون به شما مشورت دهند. برای خرید و مشاوره  انواع کود، سم و خاک می توانید با شماره های که در قسمت زیر نماش داده شده است در زمان های مشخص تماس بگیرید.

شماره تماس برای خرید و مشاوره
زمینه های خرید و مشاورهنام کارشناسزمان تماسشماره تماس
امور باغی و گیاهان آپارتمانیآقای مهندس امیریاز ساعات 8:30 تا 19:30 به غیر از روزهای تعطیل09133752734
امور گلخانه ای و باغیخانم مهندس چهارباغیشنبه تا دوشنبه از ساعت 9 تا 13:3009134925241
امور باغی، زراعی و آزمایشگاه خاک و آبآقای مهندس کلیچاز ساعت 17 تا 20 به غیر از روزهای تعطیل09111298979
0 پاسخها

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.