کود 20 20 20 ژئورایز

خرید کود کامل سه بیست npkبهترین مارک + قیمت

کسانی که برای تقویت و پرورش گل ها و گیاهان آپارتمانی خود نیاز به خرید کود سه بیست npk دارند می دانند که انتخاب این کالا در بین مارک های مختلف ایرانی و خارجی کار مشکلی است. همچنین قیمت های مختلفی که مراکز فروش این کالاها برای کود 20-20-20 در نظر می گیرند نیز خرید کود سه 20 را مشکل تر کرده است. به همین دلیل در این مقاله از کلینیک گل و گیاه جوانه بان قصد داریم کود 3 بیست را از لحاظ قیمت و مارک های مختلف و مراکز فروش معتبر آن بررسی کنیم.

کود سه بیست npk چیست؟

داشتن گلدان های مختلفی که در خانه از آن ها نگهداری می کنید یا گل هایی که در باغچه حیاط یا باغتان می کارید، علاوه بر زیباسازی محیط، به سلامتی شما و پاکسازی محیط هم کمک می کند. اما باید توجه داشته باشید که گیاهان نیز نیازهای خاص خود را دارند. به طور مثال علاوه بر اینکه به نور آفتاب و آبیاری مناسب احتیاج دارند، گاهی علاوه بر خاک مواد مغذی بیشتری نیز طلب می کنند. بنابراین تهیه یکی از انواع کودهای شیمیایی با کیفیتی خوب برای آن ها الزامیست.

بنر سبد گل

برای ثبت سفارش سبد گل و گیاهان آپارتمانی 09130911374 تماس بگیرید

یکی از بهترین کودهایی که در بازار برای انواع گیاهان مناسب است کودهای npk است. این کودها مخلوط مواد مغذی فسفر، پتاسیم و ازت هستند که اکثر گل ها برای رشد و گلدهی و تقویتشان به آن احتیاج دارند. بهترین گزینه برای گیاهان آپاتمانی خرید کود سه 20 است که از هر کدام از این مواد به میزان مساوی 20 درصد در کود وجود دارد. در ادامه راهنمایی های لازم جهت خرید بهترین مارک کود سه بیست را انجام می دهیم و در آخر یک مرکز فروش خوب برای کود 20-20-20 npk به شما معرفی می کنیم.

 

آیا خرید کود سه بیست برای گل های آپارتمانی مناسب است؟

بسیاری از کسانی که از گل های متعدد در خانه نگهداری می کنند از به کار بردن و خرید کود سه بیست برای گلدان هایشان واهمه دارند. اما باید به آن ها بگوییم که این کودها برای اکثر گیاهان خانگی مناسب هستند. چرا که بیشتر آن ها برای رشد و گلدهی بیشتر، ازدیاد پاجوش و گسترش ریشه به سه ماده اصلی که در مارک های مختلف آن وجود دارد نیاز دارند. اما باید بدانید از آنجایی که ازت برای انواع کاکتوس مناسب نیست و باعث ترک خوردن برگ های آن می شود از مصرف آن برای این گیاه خودداری کنید. به طور کلی نیز بهتر است قبل از به کار بردن آن ها با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید.

خرید بهترین مارک کود سه بیست ایرانی و خارجی

زمانی که قصد خرید کود سه بیست را پیدا می کنید، با تنوع مارک های مختلف ایرانی و خارجی و همچنین قیمت های مختلف آن روبرو می شوید. اما مسلما ناگزیر هستید یکی از بهترین آن ها را نسبت به نیاز و بودجه در نظر گرفته خودتان برای این کار انتخاب کنید. باید در نظر داشته باشید که علاوه بر نمونه های داخلی این محصول و مارک های کود سه بیست در ایران، نمونه های خارجی آن ها نیز در کشور ما عرضه می شوند. برای اینکه بدانیم آیا نمونه های وارداتی مزیتی بر نمونه های داخلی دارند یا نه و با کیفیت آن ها بیشتر آشنا شوید در ادامه به بررسی دو نمونه از مارک های خارجی و یک مورد محصول ایرانی که بیشترین محبوبیت را دارند می پردازیم:

کود سه بیست ایرامون

برای خرید کود سه بیست ایرامون با شماره 09133752734 تماس بگیرید

خرید کود 3 بیست آمریکایی

اگر به یکی از فروشگاه های فروش کود و خاک مراجعه کنید و قصد خرید کود سه بیست خارجی را داشته باشید اولین چیزی که فروشنده به شما پیشنهاد می دهد کود 20-20-20 گرومور است. این کودها دارای اسید هیومیک و سایر مواد مغذی مورد نیاز برای گیاهان مانند آهن، مس و منیزیم است. اما چیزی که باید هنگام خرید کود 20-20-20 npk بدانید این است که روی همیشگی بودن واردات آن ها نمی توان حساب کرد.

خرید و قیمت کود سه بیست هلندی

بهترین مارک کودهای سه بیست هلندی، هورتی گرو نام دارد. این کودها به شکل بلورهای کریستال تولید می شوند که قابل حل در آب هستند. قیمت آن ها نسبت به نمونه آمریکایی آن بیشتر است و در بسته های 100 گرمی و 2 کیلویی به فروش می رسند که نوع 100 گرمی آن ها برای کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی یکجا بپردازند مناسب تر است.

خرید کود سه بیست از نارنج اسپادانا

یکی از بهترین شرکت هایی که دارنده مارک معروفی از کود های سه بیست است، شرکت نارنج اسپادانا است. این مرکز که علاوه بر فروش کود 20-20-20 npk، سایر محصولات مورد نیاز برای گل ها و گیاهان آپارتمانی مانند خاک برگ عمده و خاک گلدان عمده را نیز عرضه می کند، بهترین نوع این کودها را تولید کرده و با قیمتی مناسب و در بسته بندی های 100 گرمی به فروش می رساند.

کانال ایتا نارنج اسپادانا

مزیت خرید کود سه 20 ایرانی نسبت به کودهای خارجی

کمتر کسی پیدا می شود که اگر محصولی ایرانی پیدا کند که قابل رقابت با نمونه های خارجی خود باشد، از خرید و استفاده از آن سر باز بزند. چرا که علاوه بر خرید راحت تر و قیمت مناسب تر، از تولیدکنندگان داخلی کشور خود نیز حمایت کرده است. در حال حاضر کودهای ایرانی موجود در بازار از لحاظ کیفیت چندان تفاوتی با نمونه های خارجیشان نمی کنند و به خوبی می توانند با رقبای وارداتی خود رقابت کنند. بنابراین اگر قصد خرید و مصرف کودهای سه بیست ایرانی را دارید می توانید با اطمینان این کار را انجام دهید. علاوه بر این خرید کود 20-20-20 npk ایرانی مزیت هایی نسبت به خرید کود npk خارجی دارند که در ادامه به آن ها نیز می پردازیم.

 • امکان خرید عمده این محصولات برای فروشندگان جزئی کودهای سه بیست در کشور.
 • قیمت مناسب تر نسبت به نمونه های خارجی و وارداتی.
 • امکان خرید مستقیم از تولیدکنندگان آن ها با قیمتی مناسب تر برای کسانی که گلخانه های بزرگ در خانه دارند.
 • امکان خرید کودهای سه بیست در وزن های مورد نیاز و خارج از بسته بندی های آماده از عمده فروشان.
 • حمایت از تولید ملی و کارگران ایرانی و تولید کنندگان داخلی.

مزیت خرید کود سه 20 ایرانی

مقایسه قیمت کود کامل سه بیست

یکی از مواردی هنگام خرید کود سه بیست از بین مارک های مختلف ایرانی و خارجی برای افراد مهم است، قیمت آن هاست. به طور قطع هیچ کدام از ما دوست نداریم هزینه بالاتری را برای محصولی که از لحاظ کیفیت تفاوت چندانی ندارد بپردازیم. به همین دلیل است که هنگام خرید کود سه بیست از بین مارک های مختلف، باید مقایسه قیمت مناسبی را بین کالاهای خارجی و ایرانی و بین مارک های مختلف انجام دهید. از آنجایی که این کار اندکی مشکل است ما در ادامه مطالبی را بیان می کنیم که در این کار به شما کمک قابل توجهی می کند.

تفاوت قیمت کود سه بیست ایرانی و خارجی

همانطور که گفته شد کیفیت کودهای داخلی و خارجی تفاوت چندانی با هم ندارند. اما اگر برای خرید کود سه بیست و دریافت اطلاعات قیمت در میان مارک های مختلف آن ها، چرخی در مراکز فروش محصولات کشاورزی و باغداری زده باشید متوجه می شوید که محصولات ایرانی در برابر محصولات وارداتی ارزان تر هستند. عواملی که بر این اختلاف قیمت تاثیر می گذارد زیاد هستند که ما در ادامه قصد داریم چند نمونه از آن ها را بیان کنیم:

تفاوت قیمت کود سه بیست ایرانی و خارجی

 • نوسانات دلار و قیمت ارز در بازار ایران تاثیر مستقیم بر قیمت کالاهای خارجی می گذارد.
 • واسطه هایی که در وارد کردن مارک های مختلف کود 3 بیست خارجی دست دارند در افزایش قیمت آن ها موثرند.
 • در صورت ممنوعیت واردات این کالاها، وارد شدنشان به صورت قاچاق علاوه بر خطر تقلبی بودن آن ها، قیمت کود 3 بیست خارجی را بالاتر می برد.
 • به دلیل عدم امکان خرید عمده آن ها، مصرف مقدار زیاد آن ها برای باغداران و دارندگان زمین های کشاورزی اصلا به صرفه نیست.

تفاوت قیمت کود سه بیست در اوزان مختلف

اگر هزینه ای که برای خرید کود سه بیست می پردازید برایتان مهم است بهتر است به میزانی که تهیه می کنید نیز دقت کنید. چنانچه گلخانه ای بزرگ خانگی، زمین های کشاورزی یا گلفروشی های وسیع دارید می توانید این محصولات را به صورت عمده ای تهیه کنید تا قیمت آن ها برایتان کمتر حساب شود. در غیر این صورت می توانید نسبت به گلدان هایی که در خانه دارید و میزان نیاز به کود آن ها به جای بسته های یک کیلویی، از بسته های 10 کیلویی استفاده کنید. چرا که قیمت کود سه بیست ده کیلویی از قیمت کود سه بیست یک کیلویی کمتر است.

تفاوت قیمت کود سه بیست در اوزان مختلف

بهترین مرکز فروش کود سه بیست داخلی

اکنون زمان آن رسیده که برای خرید کود سه بیست از بین مارک های ایرانی یکی از معتبرترین فروشگاه ها را برای خودتان انتخاب کنید که علاوه بر امکان خرید اینترنتی و ارسال به سراسر کشور، قیمتی مناسب نیز داشته باشد. فروشگاه جوانه بان یکی از این مراکز است که عرضه کننده با کیفیت ترین کودهای 3 بیست تولیده شده در کشور است. برای خرید  و مشاوره  انواع کود، سم و خاک می توانید با شماره های که در قسمت زیر نماش داده شده است در زمان های مشخص تماس بگیرید.

شماره تماس برای خرید و مشاوره
زمینه های خرید و مشاورهنام کارشناسزمان تماسشماره تماس
امور باغی و گیاهان آپارتمانیآقای مهندس امیریاز ساعات 8:30 تا 19 ، برای گیاهان آپارتمانی لطفا بعد از ظهر ها از ساعت 16:30 تا 19 تماس بگیرید، به غیر از روزهای تعطیل09133752734
امور گلخانه ای و باغیخانم مهندس چهارباغیشنبه تا دوشنبه از ساعت 9 تا 13:3009134925241
امور باغی، زراعی و آزمایشگاه خاک و آبآقای مهندس کلیچاز ساعت 17 تا 19 به غیر از روزهای تعطیل09111298979
13 پاسخها
 1. ابوالفضل
  ابوالفضل گفته:

  خیلییی عالی بود ازتون خرید کردم خودتون راهنماییم کردیند که بخرم.مرسی از شما و تیمتون

  پاسخ
 2. سام
  سام گفته:

  متخصصان و پشتیبان خیلی خوبی دارید. خیلی خوب بود که کودی که معرفی کردن بهم، از داخل سایتتون میتونستم بخرم

  پاسخ
 3. حسن
  حسن گفته:

  با سلام کودی میخواهم برای رشد سریع نخل خرما سن 1 تا 5 سال در منطقه بم زمین ها هم شنی بادروفی هستند تشکر راهنمایی فرمایید

  پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.